,,Zen Coaching wspiera w uważnym i spełnionym życiu. Wspiera nas w byciu tym kim tak naprawdę jesteśmy, w budowaniu głębokiego kontaktu ze sobą samym,  drugim człowiekiem i Źródłem naszego życia. W powracaniu do naszej Najgłębszej, najprawdziwszej Natury, wydobywaniu jej z warstw, pod którymi ją ukryliśmy w ciągu naszego życia. W odnajdowaniu tego za czym tęsknimy oraz w kreowaniu życia z głębi naszego serca, w kreowaniu go tak, by wyrażało to, kim tak Naprawdę Jesteśmy. , w którym relacje z drugim człowiekiem są głębokie, prawdziwe i autentyczne a my dzielimy się ze światem swoim niepowtarzalnym darem. Wspiera nas także w życiu w głębokim kontakcie ze Źródłem naszego życia, Tajemnicą, Bogiem, Tym co nas stwarza i obejmuje.

Zen Coaching to ścieżka pełna akceptacji, obecności, miłości i głębokiego kontaktu ze sobą, drugim człowiekiem i Tym Co Ponad nami…

W tym podejściu, w towarzyszeniu uważnej, akceptującej „tu i teraz” obecności zatrzymujemy się w biegu, by zobaczyć to, co jest prawdziwe, najważniejsze, by odzyskać połączenie ze Źródłem naszego życia, i wszystkim tym, za czym w głębi duszy tęsknimy. By pozwolić na uleczenie tego, co potrzebuje uleczenia, zobaczenie tego, co potrzebuje być zobaczone, usłyszenie tego, co potrzebuje być usłyszane…Wtedy możemy żyć i działać z innego miejsca. Nie z miejsca lęku, przytłoczenia, ściśnięcia i powinności, ale z miejsca spokoju, otwartości, zaufania, przestrzeni, spełnienia, radości, ciekawości, możliwości…Zen Coaching przynosi niesamowite efekty, widoczne zwłaszcza wyraźnie w momentach, kiedy jest nam szczególnie trudno, przeżywamy ból i cierpienie, czujemy się uwięzieni, nieszczęśliwi, przerażeni. Przynosi ukojenie, uwolnienie, wreszcie można odetchnąć…i zobaczyć nowe możliwości. Można wreszcie poczuć, że się Żyje, a w życiu pojawia się wolność, lekkość, radość i nie tylko.

To podejście jest bardzo delikatne, ale umożliwia bardzo dużą transformację i szybkie efekty. Nie jest terapią, ale często ma działanie terapeutyczne, leczące. A dokonywanie zmian w życiu dzieje się niemal bezwysiłkowo, bez zmuszania się i zaciskania zębów.

Sesje Zen Coachingu to spotkanie, w czasie którego możesz opowiedzieć wszystko to, co jest w Tobie i zostanie to przyjęte w otwartej, akceptującej przestrzeni, którą Ci oferuję. Nie będę chciała Cię zmieniać, nie będę udzielać Ci dobrych rad, Jesteśmy partnerami w tej podróży. Ty wyznaczasz kierunek, w którym chcesz zmierzać. Nie będę naciskać, że coś masz zmienić. Nie będę Ci mówić, że wiem co jest dla Ciebie dobre lub co masz robić. Podążam za Tobą i jestem towarzyszem w drodze, wsparciem. Oferuję Ci spotkanie, w czasie którego zostaniesz zobaczony i przyjęty z akceptacją dokładnie taki, jaki jesteś w tym momencie. Będę Cię słuchać. Będę zadawać pytania. Mówić to co widzę i słyszę. Będę z Tobą w uważności, akceptacji i obecności. Będę Ci towarzyszyć i wspierać Cię w szukaniu Twoich odpowiedzi, zobaczeniu Twojej Prawdy, Twoich tęsknot. Ale też w doświadczaniu tego, co trudne i tego, co piękne, w przyjmowaniu osobistego doświadczenia takim, jakie ono jest w danej chwili, po to, by to, co potrzebuje, mogło zostać rozpuszczone, ukojone, uleczone, przyjęte.

Na sesjach zwalniamy, zatrzymujemy się i spotykamy w „tu i teraz”, po to by spotkać ukojenie, odpoczynek, bezpieczeństwo, akceptację, miłość, radość, energię, siłę…Bo drzwiami do tego wszystkiego jest spotkanie ze sobą w „tu i teraz”. Przyglądamy się doświadczeniom z ciała, ale także myślom, emocjom. Szukamy potrzeb. By znaleźć swoje odpowiedzi, by odnaleźć Siebie, odnowić połączenie ze sobą, swoją najgłębszą Naturą i Tym Co nas Obejmuje swoją Kochającą Obecnością, Stwarza – bo to jest początek końca naszego cierpienia i początek życia pełnią życia, życia za jakim tęsknimy.

Jeśli jesteś zaciekawiona/y, to zapraszam Cię na sesję (na żywo w Gdańsku lub online), w czasie której przyjrzymy się jakiemuś jednemu, wybranemu aspektowi Twojego życia – po to, żebyś mógł doświadczyć czym jest Zen Coaching i jak wygląda praca w tym podejściu. Jeśli po tym doświadczeniu będziesz czuła/czuł, że to podejście jest dla Ciebie, będziemy mogli ustalić szczegóły naszej współpracy w zależności od tego, czego będziesz potrzebować. W razie jakichkolwiek pytań – zapraszam do kontaktu.