Kim jestem i jak mogę Ci pomóc

Wspieram osoby zagubione i zmęczone swoją sytuacją życiową, które nie widzą drogi wyjścia lub nie wiedzą w jakim kierunku chcą podążać. Dzięki pracy ze mną, odkrywają czego tak naprawdę chcą i znajdują w sobie siłę by zacząć żyć po swojemu.

Jak to robię? Spotykam Cię w tym miejscu, w którym jesteś. Bardzo często jest to miejsce, w którym doświadczasz trudnych emocji, nie lubisz swojego życia i ogólnie rzecz biorąc, nie jesteś szczęśliwy. Nie naciskam, nie chcę Cię zmieniać. Pomagam zatrzymać się w TU I TERAZ, wziąć oddech i poczuć siebie, i spotkać się ze Sobą i tym co w Tobie – myślami, emocjami, doznaniami z ciała, tęsknotami, potrzebami.  Nie potrzebujemy robić nic więcej, tylko spotykać Twoją rzeczywistość dokładnie w tym miejscu,  w którym jest. I przez to spotkanie, przez przyjecie tego co, jest takim jakie jest, może dokonać się zmiana.

Pomagam  POWRÓCIĆ DO SIEBIE, DO SWOJEGO wewnętrznego DOMU. W tym domu jest spokój, bezpieczeństwo, miłość, radość, klarowność, energia, kreatywność…Wszystko to, czego szukamy i za czym tęsknimy w życiu. Wszystko to mamy w sobie, tylko potrzebujemy odzyskać do tego dostęp. Kiedy wrócimy do domu, do tego połączenia ze sobą, z naszą najgłębszą, najprawdziwszą naturą, do połączenia ze Źródłem naszego Życia, możemy  ŻYĆ SWOJE ŻYCIE w pełni i szczęśliwie. Możemy przestać walczyć i zrzucić ciężary, odpocząć i zyskać dostęp do naszej wewnętrznej siły. 

Jestem Certyfikowanym Coachem w podejściu Zen Coachingu. Kocham to podejście dusza i ciałem. Uwielbiam je jako ścieżkę osobistego i duchowego rozwoju, a także jako sposób  wspierania  ludzi w powrocie do siebie, odnajdywania swojej prawdziwej natury, sięgania po życie jakim chcą żyć.

Kocham towarzyszyć moim klientom w tym procesie odrzucania niepotrzebnych bagaży i powracania do Siebie. Kocham, kiedy na ich twarzy pojawia się rozluźnienie i uśmiech, biorą głęboki oddech, a oczy błyszczą radością. Zobacz, co mówią moi klienci.
Oferuję sesje indywidualne, online (z dowolnego miejsca na Ziemi, w którym jest zasięg internetu) lub na żywo (Gdańsk).
Organizuję także i współprowadzę Otwarte Wieczory Słuchania w Gdańsku – spotkania, na których można zostać wysłuchanym i zobaczonym inaczej niż doświadczamy tego zazwyczaj na co dzień.

Poza tym jestem żoną Cudownego Mężczyzny i mamą Dwójki Cudów Wszechświata.
Kocham jedzenie, ludzi i śmiech.
Nie mogę żyć bez przyrody.
Jak wody, potrzebuję do życia kontaktu z Pięknem.
Wierzę w ludzi, nawet jeśli wszyscy dookoła już ich przekreślili.

Mieszkam pod lasem, do którego chodzę na kąpiele leśne, które pomagają mi wrócić do siebie.

Maryś Meissner