Kim jestem i jak mogę Ci pomóc

Cześć, mam na imię Maryś i pomagam ludziom odnajdować SIEBIE w ich życiu. 

Pracuję z ludźmi, którzy  czują się zagubieni, nie mogą znaleźć swojego sensu i miejsca w życiu. Żyją, ale to życie jest takie przygaszone, przytłumione.

Często są bardzo zmęczeni, marzą by odpocząć od wszystkiego, wreszcie odetchnąć. Czują, że życie przepływa im między palcami, jakby że nie żyją swojego życia, że nie ma ich w ich życiu…

Pomagam im odnaleźć spokój wewnętrzny i  odzyskać kontakt ze sobą. Wrócić do siebie.

By żyć swoje życie z miejsca połączenia, kontaktu ze sobą. By do tego życia wróciły radość i spełnienie.

Jak to robię? Spotykam Cię w tym miejscu, w którym jesteś. Bardzo często jest to miejsce, w którym doświadczasz trudnych emocji, nie lubisz swojego życia i ogólnie rzecz biorąc, nie jesteś szczęśliwy. Nie naciskam, nie chcę Cię zmieniać. Pomagam zatrzymać się w TU I TERAZ, wziąć oddech i poczuć siebie, i spotkać się ze Sobą i tym co w Tobie – myślami, emocjami, doznaniami z ciała, tęsknotami, potrzebami.  Nie potrzebujemy robić nic więcej, tylko spotykać Twoją rzeczywistość dokładnie w tym miejscu,  w którym jest. I przez to spotkanie, przez przyjecie tego co, jest takim jakie jest, może dokonać się zmiana.

Pomagam  POWRÓCIĆ DO SIEBIE, DO SWOJEGO wewnętrznego DOMU. W tym domu jest spokój, bezpieczeństwo, miłość, radość, klarowność, energia, kreatywność…Wszystko to, czego szukamy i za czym tęsknimy w życiu. Wszystko to mamy w sobie, tylko potrzebujemy odzyskać do tego dostęp. Kiedy wrócimy do domu, do tego połączenia ze sobą, z naszą najgłębszą, najprawdziwszą naturą, do połączenia ze Źródłem naszego Życia, możemy  ŻYĆ SWOJE ŻYCIE w pełni i szczęśliwie. Możemy przestać walczyć i zrzucić ciężary, odpocząć i zyskać dostęp do naszej wewnętrznej siły. 

Jestem Certyfikowanym Coachem w podejściu Zen Coachingu. Kocham to podejście duszą i ciałem. Uwielbiam je jako ścieżkę osobistego i duchowego rozwoju, a także jako sposób  wspierania  ludzi w powrocie do siebie, odnajdywania swojej prawdziwej natury, sięgania po życie jakim chcą żyć.

Kocham towarzyszyć moim klientom w tym procesie odrzucania niepotrzebnych bagaży i powracania do Siebie. Kocham, kiedy na ich twarzy pojawia się rozluźnienie i uśmiech, biorą głęboki oddech, a oczy błyszczą radością. I kiedy mówią, że właśnie zrobili coś, co planowali od dawna, a zadziało się to tak po prosu, bez żadnego wysiłku… Zobacz, co mówią moi klienci.
Oferuję sesje indywidualne, online (z dowolnego miejsca na Ziemi, w którym jest zasięg internetu) lub na żywo (Gdańsk).
Organizuję także i współprowadzę Otwarte Wieczory Słuchania w Gdańsku – spotkania, na których można zostać wysłuchanym i zobaczonym inaczej niż doświadczamy tego zazwyczaj na co dzień.

Poza tym jestem mamą Dwójki Cudów Wszechświata.
Kocham jedzenie, ludzi i śmiech.
Nie mogę żyć bez przyrody.
Jak wody, potrzebuję do życia kontaktu z Pięknem.
Wierzę w ludzi, nawet jeśli wszyscy dookoła już ich przekreślili.

Mieszkam z rodziną pod lasem, do którego chodzę na kąpiele leśne, które pomagają mi wrócić do siebie.

Maryś Meissner