Kim jestem i jak mogę Ci pomóc

Mam na imię Maria i pomagam ludziom odnajdować spokój tam, gdzie zazwyczaj się go nie spodziewają,  dokładnie w tym miejscu, w którym są w danym momencie czyli Tu i Teraz…

Pracuję z ludźmi, którzy zmagają się ze stresem, lękiem i zmęczeniem, które nie pozwalają im cieszyć się życiem.  Marzą by odpocząć od wszystkiego, wreszcie odetchnąć. Czują, że życie przepływa im między palcami, że nie żyją swojego życia, że nie ma ich w ich życiu…

Pomagam im odnaleźć spokój wewnętrzny i odzyskać kontakt ze sobą. Wrócić do siebie. By żyć swoje życie z miejsca połączenia, kontaktu ze sobą.

Dzięki temu czują się coraz bardziej sobą i zaczynają czuć, że żyją naprawdę.

Mają kontakt z tym, co jest dla nich najważniejsze w życiu i znajdują w sobie siłę by po to sięgać.

Jak to robię? Spotykam Cię w tym miejscu, w którym jesteś. Bardzo często jest to miejsce, w którym doświadczasz trudnych emocji, nie lubisz swojego życia i ogólnie rzecz biorąc, nie jesteś szczęśliwy. Nie naciskam, nie chcę Cię zmieniać. Pomagam zatrzymać się w TU I TERAZ, wziąć oddech i poczuć siebie, i spotkać się ze Sobą i tym co w Tobie – myślami, emocjami, doznaniami z ciała, tęsknotami, potrzebami.  Nie potrzebujemy robić nic więcej, tylko spotykać Twoją rzeczywistość dokładnie w tym miejscu,  w którym jest. I przez to spotkanie, przez przyjecie tego co, jest takim jakie jest, może dokonać się zmiana.

Pomagam  POWRÓCIĆ DO SIEBIE, DO SWOJEGO wewnętrznego DOMU. W tym domu jest spokój, bezpieczeństwo, miłość, radość, klarowność, energia, kreatywność…Wszystko to, czego szukamy i za czym tęsknimy w życiu. Wszystko to mamy w sobie, tylko potrzebujemy odzyskać do tego dostęp. Kiedy wrócimy do domu, do tego połączenia ze sobą, z naszą najgłębszą, najprawdziwszą naturą, do połączenia ze Źródłem naszego Życia, możemy  ŻYĆ SWOJE ŻYCIE w pełni i szczęśliwie. Możemy przestać walczyć i zrzucić ciężary, odpocząć i zyskać dostęp do naszej wewnętrznej siły. 

Jestem Certyfikowanym Coachem w podejściu Zen Coachingu. Kocham to podejście duszą i ciałem. Uwielbiam je jako ścieżkę osobistego i duchowego rozwoju, a także jako sposób  wspierania  ludzi w powrocie do siebie, odnajdywania swojej prawdziwej natury, sięgania po życie jakim chcą żyć.

Kocham towarzyszyć moim klientom w tym procesie odrzucania niepotrzebnych bagaży i powracania do Siebie. Kocham, kiedy na ich twarzy pojawia się rozluźnienie i uśmiech, biorą głęboki oddech, a oczy błyszczą radością. I kiedy mówią, że właśnie zrobili coś, co planowali od dawna, a zadziało się to tak po prosu, bez żadnego wysiłku… Zobacz, co mówią moi klienci.
Oferuję sesje indywidualne, online (z dowolnego miejsca na Ziemi, w którym jest zasięg internetu) lub na żywo (Gdańsk).
Organizuję także i współprowadzę Otwarte Wieczory Słuchania w Gdańsku – spotkania, na których można zostać wysłuchanym i zobaczonym inaczej niż doświadczamy tego zazwyczaj na co dzień.

Poza tym jestem żoną Cudownego Mężczyzny i mamą Dwójki Cudów Wszechświata.
Kocham jedzenie, ludzi i śmiech.
Nie mogę żyć bez przyrody.
Jak wody, potrzebuję do życia kontaktu z Pięknem.
Wierzę w ludzi, nawet jeśli wszyscy dookoła już ich przekreślili.

Mieszkam pod lasem, do którego chodzę na kąpiele leśne, które pomagają mi wrócić do siebie.

Maryś Meissner